expo tourinfo telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
expo tourMEXIKO CITYTEOTIHUACANCHICHEN ITZATULUMX-CARET XEL-HA
 
Mexiko Home Rady Historie Zajímavosti Reálie Mapa Počasí

 

hotel El Pueblito 3* Cancun

poloha hotelu El Pueblito Cancún v Mexiku

hotel El Pueblito v Mexiku, který nabízí služby all inclusive s bufetovou obsluhou, se nachází na pláži cca 20 minut z letiště a 15 km od centra Cancunu, kam se dostanete za 20 min. taxikem nebo za 40 min. hotelovým busem, který má zastávku u pobřežní komunikace - Kukulkán blv. naproti hotelu a jezdí cca každých 5 minut.

vybavení pokojů hotelu El Pueblito Cancún - Mexiko

pokoje jsou rozděleny do 3 kategorií - standart, de lux, penthouse. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem a koupelnou, terasou nebo balkónem.Pokoje jsou vybaveny asi ve stejném standartu jako hotel Miramar, ale vzhledem k nápadidější architektuře hotelu působí příjemněji.

vybavení hotelu El Pueblito Cancún Mexiko

hotel El Pueblito má 5 kaskádových bazénů s tobogánem a barem u největšího z nich. V hotelu je centrální restaurace na snídaně, obědy a večeře, ale můžete rovněž využít italskou restauraci, bar a plážovou restauraci u bazénu. Pokud chcete povečeřet v mexické restauraci u bazénu, je nutná objednávka 1 den dopředu. Na pláži je možné zapůjčit vodní skůtr nebo využít nabídku letu padákem za motorovým člunem. Hotelové budovy jsou postavené ve stylu mexického puebla, což oproti jiným hotelům vytváří typickou mexickou atmosféru, ale členitost hotelu vytváří pokoje velmi různého umístění, výhledu, velikosti terasy nebo balkónu. Celkově lze hodnotit tento hotel v porovnání úrovně služeb a ceny jako velmi dobrý. Rozhodně ho lze doporučit k pobytu z úrovně 4* hotelů

 

Last Minute
AMERIKAASIE blízkáASIE dálnáOCEÁNIEOSTROVYAFRIKA
BrazilieDubai BaliAustralieMaledivyBotswana
KubaČínaFilipínyTahitiMauriciusKeňa
MexikoIndieMalaysieN. ZelandSeychelyJihoafrická Republika
VenezuelaOmánKambodžaReunionMaroko
PeruSrílankaSingapurEVROPANamibie
KostarikaThajskoRuskoTanzanie
USAVietnamZimbabwe
Kanada
www.expotour.cz   
služby v Singapuru Vám zajistí   
expo tour    
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04  
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz  

Singapur